Ogłoszenie

Reklama ( Kliknij w celu pokazania zaprzyjaźnionych stron )

Skrypty ( Informacje dotyczące użytkowania )

Korzystanie ze skryptów zamieszczonych na stronie jest darmowe gdyż zostały wykonane przez autora strony bądź umieszczone przez ich autorów na stronie. Jedyny wymagany warunek użytkowania skryptu to wklejenie widocznego bannera w widocznym miejscu ( np. ogłoszenie ).
Wszelkie próby korzystanie z kodów i nie wklejenie reklamy wiążę się z wykluczeniem z forum jak i brak możliwości korzystania z kodów.
W przypadku skryptów zaawansowanych ( czyli mówiąc ściśle tych, które uznam za lepsze i wymagały większego nakładu pracy ) można z nich korzystać jeżeli dostaniecie zgodę ich twórcy.
Wszelkie próby skopiowania takowych kodów ze źródła strony itp. będą się wiązać z konsekwencjami prawnymi.

Współpraca ( Wymiana bannerem, kontakt itp. )

Jeżeli chcesz podjąć współprace z forum ( wymiana linkiem, buttonem, bannerem bądź inna forma nawiązania współpracy ) skontaktuj się na podany numer gg. Wszelkie inne rzeczy typu nie działający skrypt ( umieszczony w działach ze skryptami ) napisz w "Problemy i Pytania".
Inne formy nie będą w ogóle brane pod uwagę i będą zamykane.
Gadu-Gadu: 33117051

#1 2011-11-28 00:05:29

Sentimental

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-09
Posty: 30
Punktów :   

styles.pun.pl

Nie będę się rozpisywać, więc zrobię kopiuj wklej z forum.

http://i.imgur.com/fTaFP.png

Styles.pun.pl to strona poświęcona kompozycjom/skórkom, czy też nakładkom na punbb, a bardziej na pun.pl. Znajdziecie tu style stworzone przeze mnie, oraz innych - z zachowaniem praw autorskich, tak, aby nie było nieporozumień.

Zawsze lubiłem tworzyć kompozycje, sprawiało mi to radość i satysfakcje. W końcu kliknęło coś w głębi i umysłu, co spowodowało narodzenie pomysłu z założeniem tego forum.

Podziękowania należą się w sporej mierze Łukaszowi, bo to z jego strony wziąłem masę skryptów. Jego strona noof.pun.pl to naprawdę pomocna dłoń dla laików, czy też nawet osób, które siedzą w tym dłużej. Od niego zawsze dostaniecie pomoc.

Może przy odrobinie szczęścia styles.pun.pl się rozkręci, dzięki czemu stworzymy bardzo fajny serwis udostępniający masę ciekawych kompozycji dla pun.pl. Sukces w głównej mierze zależy od was, totez liczę na was niezmiernie.

Nie zdziwcie się, jeżeli tworzycie skórki dla punbb, a ta się znajdzie u Nas. Musiała być co najmniej dobra - tak więc jest się z czego cieszyć. Poza tym zachowujemy pełne prawa autorskie, nie kradniemy czyichś skórek, nie na tym rzecz polega.
Pamiętajcie, że wszystkie tutaj kody należy wrzucać do Modyfikacji CSS! Dzięki temu wasza stronka będzie chodziła szybciej i płynniej, a cały kod css. załaduje się o wiele szybciej bez zbędnego czekania.

Tyle ode mnie, życzę miłego pobytu.


Mam nadzieje, że nawiążemy współpracę, a ty zaprezentujesz swój PHPBB styl .

Ostatnio edytowany przez Sentimental (2011-11-28 00:06:33)

Offline

 

#2 2011-11-28 10:23:27

ukaszf9

Administrator

Zarejestrowany: 2011-07-24
Posty: 335
Punktów :   23 
Test pole: 1

Re: styles.pun.pl

Oczywiście jak najbardziej button wylądował w "Wymianie". Od siebie mogę życzyć tylko powodzenia w rozwoju forum i nie ograniczeniu się do standardowych modyfikacji ( mam na myśli rzecz jasna zmiana belek itd. ), a raczej kombinowanie i tworzenie odmiennych skórek od tych standardowych.

a ty zaprezentujesz swój PHPBB styl .

Raczej nie prędko to się zrobi. Ten styl posiada masę błędów ( no może nie masę, a jedynie problem z menu, które wykonałem w zwykłym css nie znając wtedy jeszcze podstaw jQuery ) i jak się można spodziewać ze zmiennymi jest duży problem. Oczywiście planuje jego modyfikację.

W razie jakich problemów, pytań jak co zmodyfikować służę pomocą.

P.S - nie pomyślałeś o stworzeniu jakiegoś stylu pokroju Pokemon, Naruto ? zawsze zwiększa to szanse na przyrost użytkowników bo to popularne tematyki. Oczywiście nie mówię o standardach, a coś jak ja mam np. "Wymiana" gdzie by się umieściło ładny stylowy skorowicz, albo w dziale z pojedynkami przy szybkiej odpowiedzi coś ala obok "Krótkie zasady walk" ? przemyśl to.


http://codepunz.net63.net/img/codepunz1.png
Prosta, szybka przeglądarka skryptów umieszczonych na Noof'ie

Offline

 

#3 2011-11-28 18:41:26

Sentimental

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-09
Posty: 30
Punktów :   

Re: styles.pun.pl

Wszystko w swoim czasie, forum nie jest jeszcze oficjalnie otworzone, jesteś pierwszy .
Gdy je OFICJALNIE otworzę, znajdzie się reklama na pun.pl ^^
Dzięki i pozdrawiam.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kombinacjanorweska.pun.pl www.cabalmasters.pun.pl www.falubazogame.pun.pl www.namarsie.pun.pl www.fp.pun.pl