Ogłoszenie

Reklama ( Kliknij w celu pokazania zaprzyjaźnionych stron )

Skrypty ( Informacje dotyczące użytkowania )

Korzystanie ze skryptów zamieszczonych na stronie jest darmowe gdyż zostały wykonane przez autora strony bądź umieszczone przez ich autorów na stronie. Jedyny wymagany warunek użytkowania skryptu to wklejenie widocznego bannera w widocznym miejscu ( np. ogłoszenie ).
Wszelkie próby korzystanie z kodów i nie wklejenie reklamy wiążę się z wykluczeniem z forum jak i brak możliwości korzystania z kodów.
W przypadku skryptów zaawansowanych ( czyli mówiąc ściśle tych, które uznam za lepsze i wymagały większego nakładu pracy ) można z nich korzystać jeżeli dostaniecie zgodę ich twórcy.
Wszelkie próby skopiowania takowych kodów ze źródła strony itp. będą się wiązać z konsekwencjami prawnymi.

Współpraca ( Wymiana bannerem, kontakt itp. )

Jeżeli chcesz podjąć współprace z forum ( wymiana linkiem, buttonem, bannerem bądź inna forma nawiązania współpracy ) skontaktuj się na podany numer gg. Wszelkie inne rzeczy typu nie działający skrypt ( umieszczony w działach ze skryptami ) napisz w "Problemy i Pytania".
Inne formy nie będą w ogóle brane pod uwagę i będą zamykane.
Gadu-Gadu: 33117051

#1 2014-01-29 12:32:22

Puszczyk

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-07
Posty: 3
Punktów :   

Kilka ważnych pytań

Założyłem wątek z tymi samymi pytaniami na pun'ie, ale może tutaj doczekam się odpowiedzi.

1) Mam pytanie, choć zdaję sobie sprawę że to raczej niemożliwe, ale..
Czy da się powiększyć dodatkowe pola, np. chciałbym umieścić aktualny ubiór postaci, lecz ilość zawartych w nich możliwych znaków jest żałośnie mała.
2) Jeszcze coś, czy mógłby mi ktoś podać skrypt na zmianę koloru tego zielonego napisu?
3) Czy da się w to miejsce wstawić obrazek?
4) Czy istnieje kod, dzięki któremu skrypty z stopki będą działać w CSS. Chodzi mi o to by po np. dodawaniu posta, podczas ładowania nie przerzucało mnie na standardowe, zielone tło Test9.
5) Czy jest możliwe, a jeśli tak to w jaki sposób, by przenieść box ze statystykami, spod chatboxa, nad niego. Click

Offline

 

#2 2014-01-29 13:24:34

 pro14ab

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-04
Posty: 4
Punktów :   
Test pole: 1

Re: Kilka ważnych pytań

1.Nie
2.Do CSS:

Kod:

.pun fieldset legend {color:KOLOR;}

3.Nie
4.Nie rozumiem ale jeżeli chodzi Ci o to, żeby wszystkie kody z stopki z pomiędzy <style></style> dać do modyfikacji CSS to żaden problem daj podrostu bez <style>
(Lepiej na punie bo to, że tu odpisuje to przypadek )

Offline

 

#3 2014-01-29 15:29:27

Puszczyk

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-07
Posty: 3
Punktów :   

Re: Kilka ważnych pytań

Wielkie dzięki, a 5)??

PS. Usunąłem <style></style>, przerzuciłem do CSS i niektóre kody nie działają.

Ostatnio edytowany przez Puszczyk (2014-01-29 15:43:40)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fir-2010.pun.pl www.widma.pun.pl www.tele.pun.pl www.im2010.pun.pl www.kfcrumia.pun.pl